Milujete svojho partnera úplne nadovšetko, už sa vidíte v bielom pred oltárom, no nie ste si istá, či je na tom rovnako? Aj keď vám to klape, stále ste čoraz viac neistá? Niektorí muži veľmi ťažko prejavujú svoje city a emócie, preto sa vám môže zdať, že vás nemiluje tak ako vy jeho. 

Chlap vám však nemusí hovoriť denne dvadsaťkrát slová „Milujem ťa“, aby vám dal jasne najavo, že ste pre neho tá vyvolená. Muži sú skôr praktické stvorenia a to, že s vami chce stráviť zvyšok svojho života, vám dá najavo iným spôsobom. Ak vám zvykne hovoriť týchto 13 vecí, verte nám, že sa nemusíte ničoho obávať a už môžete s pokojným svedomím vyberať, koho pozvete na svadbu. :-)

1. Si krásna – vo vnútri aj vonku

Každá z nás sa chce svojmu princovi páčiť. Ak to dokáže naozaj oceniť, verte nám, že máte doma skutočný poklad.

2. Milujem tvoj úsmev

Spokojná a milovaná žena má neustále dôvod na úsmev. A práve úsmev je to najkrajšie, čo môžete svojmu drahému venovať.

3. Takýto je môj názor

Určite nejedna z vás bojuje s tým, že partner sa nedokáže k ničomu poriadne vyjadriť a na všetko má univerzálnu odpoveď: „Neviem“. A nehovoríme len o tom, keď chcete od neho vedieť, čo máte navariť. Ak je ochotný zdieľať s vami svoj názor, je do vás viac naozaj blázon.

4. Čo si myslíš ty?

Ak sa vás pýta túto otázku, znamená to, že mu záleží na vašom názore a plne vás rešpektuje. Vie, že mu chcete poradiť čo najlepšie.

5. Podporujem ťa

Nemusí súhlasiť so všetkým, čo robíte. Ak vás však aj napriek tomu bude podporovať a bude vám dôverovať, je to ten pravý.

6. Prepáč/ Je mi to ľúto

Ak nájdete chlapa, ktorý je ochotný prijať svoju vlastnú chybu, vyhrali ste v lotérii a držte sa ho. Pre niektorých mužov je totiž ego silnejšie a svoju chybu neuznajú ani vtedy, keď vedia, že naozaj ste mali pravdu vy.

7. Vyzeráš úžasne!

Takéto komplimenty raz za čas potešia každú ženu. A ak vám to povie aj ráno, keď ste v pyžame strapatá a nenamaľovaná, miluje vás úplne nadovšetko.

8. Ty to zvládneš!

Podpora je to, čo skutočne potrebujete. A nezáleží na tom, či ide o prezentáciu v práci alebo iné dôležité rozhodnutie. Keď viete, že partner stojí pri vás, zvládnete to všetko ľavou-zadnou a s úsmevom na perách.

9. Zvládnem to

Žena nie je stroj a všetky dobre vieme, že aj nám raz dôjde energia a ochorieme, prípadne niečo nestihneme. Ak je váš partner ochotný prevziať vaše povinnosti na seba, je to muž, s ktorým by ste mali stráviť zvyšok svojho života. Ak sa dokáže postarať o deti, dokáže upratať či nakúpiť, je to najlepší muž, akého ste si mohli po svojom boku predstaviť.

10. Si zábavná

Zábavu milujeme všetci a keď si váš partner myslí o vás, že sa s vami dokáže schuti zasmiať, je to výborné.

11. Dôverujem ti

Dôvera je to najsilnejšie puto, čo si medzi sebou môžete vybudovať. Ak si vzájomne nedôverujete, váš vzťah nemá veľkú perspektívu.

12. Milujem ťa

Aj keď vám to nehovorí každý deň, každú ženu tieto dve slová potešia a zahrejú pri srdiečku. O to viac, keď viete, že to myslí skutočne vážne.

13. Ja viem

Niekedy stačia aj takéto prosté slová. Keď sa k tomu pridá pohladenie či objatie, zabudnete na všetky starosti a problémy, ktoré vás trápia.

Hovorí vám váš partner týchto 13 vecí? Gratulujeme, držte si ho pri tele a neodožeňte ho od seba. Ak vám tieto veci nehovorí, skúste sa s ním porozprávať a zistiť, ako vníma váš vzťah. Bez vzájomnej konverzácie to fungovať nikdy nebude.

Zdroj: themindsjournal.com | Gify: giphy.com