September sa nezadržateľne blíži a s ním aj desiata jubilejná séria drsnej reality šou Farma. Súťažiaci zarezávajú na nehostinnom statku, zatiaľ čo hospodár Martin Bagár srší humorom. Pozrite, čo mu vytkli fanúšikovia na Instagrame!

Na Farme neostal kameň na kameni – zmena moderátorky, súťažiacich, ale aj samotných pravidiel hry divákov nepríjemne šokovala. Jediné, čo sa (našťastie) nezmenilo, je ostrieľaný hospodár Martin Bagár, ktorý sa na novú Farmu úprimne teší. Nelení však ani na sociálnych sieťach – na Instagram pridal vtipný záber.

Čierny humor

Martin sa vyškiera od ucha k ucha – fotografia ho zachytáva v obkolesení kŕdľa husí, ktoré sa ho dotýkajú zobákmi. Hospodár to okomentoval vtipnou poznámkou: „Teraz ešte môžte odzobávať a ochutnávať vy mňa 🙂 Ale na jeseň si to otočíme…“. Je jasné, že karta sa čoskoro obráti a husi čakajú ešte ťažsie časy ako našich súťažiacich. 😉

hospodár martin

Zmenil sa

Nie každý sa pri pohľade na fotografiu zameral na jej humorné posolstvo. Fanúšikovia si na Martinovi nemohli nevšimnúť nápaditej zmeny, ktorú mu podali ako zdanlivú kritiku: „Maťko… akosi sa strácaš?“ , „Pekná fotka, ale chýba mi ten starý Martin plnší.“ Hospodár sa totiž pred časom rozhodol zatočiť s prebytočnými kilami a výsledok je doslova fascinujúci – za tri mesiace schudol úctyhodných 20 kíl a stále pokračuje. Jeho cieľom je, aby mu ručička váhy ukázala krásnych 96. Páni, to bude ale štramák! Fotografie pred/po z Martinovho chudnutia si pozriete >>>TU<<<. 

Zdroj|Foto: Instagram, Facebook/bagar.martin