Exfarmárka Lucia Gachulncová, alias Lula, po skončení reality show naozaj nezaháľa a svoje meno buduje nielen vďaka kozmetickým videám a predaju svojich rias, ale i účinkovaním v hudobných klipoch. Podľa všetkého išlo aj tentoraz o natáčanie hudobného videa, kde sa objavila v posteli so štvrtým najkrajším mužom planéty za rok 2017 a jej známym, Michalom Gajdošechom.

Pikantné zábery sa natáčali v Lulinej spálni. Zatiaľ čo ona pózovala iba v nohavičkách a nevinnom tielku, jej partner odhodil tričko a ukázal vyšportované telo. Nedá sa prehliadnuť Michalova ruka na Lulinom odhalenom zadku, ktorá aj komentujúcim na Instagrame naskytla otázku, či títo dvaja netvoria skutočný pár.

Ďalším dôkazom ich reálneho vzťahu môže byť i vášnivý bozk, ktorý si v rámci natáčania klipu dajú. Napriek tomu, že modela často ozančujú ako homose*uála, nie je tomu tak. Svoju hetero-orientáciu potvrdil dokonca i v komentároch pod fotkou alebo v rozhovore pre pluska.sk: „Ľudia majú predsudky a automaticky, keď vidia, že sa muž o seba stará, hneď ho zaškatuľkujú. Aj mne komentujú fotky, že vyzerám ako homose*uál, ale už si z toho nič nerobím.“

Dvojica sa na vzájomných fotkách či príbehoch na Instagrame objavovala aj niekoľko týždňov predtým. Je preto možné, že pár tvoria už dlhšie, aj keď to oficiálne nikdy nepotvrdili a nezverejnili. Vymieňajú si však zaľúbené komentáre, ktoré v tejto dobe nemusia vždy potvrdzovať ozajstné partnerstvo, aj keď tomu všetko nasvedčuje.

Posteľovú fotku nájdete >>>TU<<<

 

 

Zdroj|Foto|Video: Instagram, streamable.com