Jedna z najatraktívnejších žien slovenského šoubiznisu si v živote prešla viacerými vzťahmi, či už v realite alebo len na pľaci. Najnovšie osud herečku Dianu Mórovú spojil s jej bývalou láskou.

Diana Mórová naposledy hviezdila na obrazovkách v markizáckom seriáli Chatári. Čoskoro ju však diváci budú môcť vídať opäť v konkurenčnej Jojke, kde už má za sebou natáčanie viacerých projektov, ako Panelák, Keby bolo keby, Ultimátum či šou Česko Slovensko má talent.

Prvotriedna umelkyňa tentokrát prijala ponuku do novinky Tomáš a Diana, kde získala hlavnú rolu po boku svojho bývalého priateľa. Ide o Didinu starú lásku Tomáša Maštalíra, ktorý aktuálne účinkuje v seriáloch Dunaj, k vašim službám a Klamstvo. Kolegovia spolu chodili päť rokov, a to počas hercových vysokoškolských čias, ale aj po jeho nástupe do divadla.

V netradičnom formáte, ktorý ukazuje konfliktné situácie obyčajného páru s nadhľadom, láskavosťou a humorom, sa obľúbení herci opäť ocitli v role partnerov, avšak už riešiacich problémy dvojice v zrelom veku. Vo videu nájdete krátku ukážku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tomáš a Diana

Zdroj/Foto: Joj.sk, Instagram/tvjoj, YouTube/SerialZone – rubrika