Nikto z nás si nechce ani len predstaviť situáciu, keď počas jazdy autom stratí vlastné dieťa, a dokonca si to ani nevšimne. Presne to sa stalo starému otcovi len dvojročného vnúčika, ktorého viezol v aute. Zmätený chlapček z Číny mal uprostred premávky obrovské šťastie a nečakaný pád z auta prežil bez väčších zranení.

K tejto hrozivej nehode došlo na rušnej ceste v Pekingu, našťastie s dobrým koncom. Starý otec dvojročného chlapčeka pre CNN uviedol: ,,Čakal som na červenej. Keď naskočila zelená, prešiel som križovatku, no autá za mnou začali trúbiť.“

Ostatné autá však začali veľmi intenzívne trúbiť, čo mu hneď dalo signál, že niečo nie je v poriadku. ,,Vodič mi povedal, že dieťa vypadlo z môjho auta. Obzrel som sa, zaparkoval som a vrátil sa po svojho vnuka,“ dodal zúfalý starček.

Dôvodom tejto nehody boli nefunkčné dvere, ktoré sa nedali poriadne zaistiť. Po nedávnej havárií sa mu stále otvárali, na čo doplatil práve jeho vnúčik. Otázne je, prečo starý otec nemal v aute autosedačku, ktorá by dieťa ochránila pred týmto hrozným zážitkom.

Zdroj/Foto:Cnn.com