Kto by si nespomínal na Honzu Novotného, ktorý si pred rokmi hľadal lásku v šou Nevesta pre milionára. Teraz sa v jeho koži ocitol Tomáš Tarr. Páni sa dokonca poznajú aj osobne a spolu zavítali na šou Let’s Dance.

Ôsma séria obľúbeného programu Let’s Dance odštartovala v nedeľu večer vo veľkom štýle. Na jedenásť tanečných párov sa prišli pozrieť nielen rodina a blízki, ale i mnoho tvárí československého šoubiznisu.V hľadisku sedeli aj dvaja fešáci, ktorí sa zviditeľnili vďaka tomu, že sa rozhodli nájsť si manželku cez televíziu.

Kým 29-ročný Tomáš Tarr zoznamovanie sa s potenciálnymi polovičkami na obrazovkách Markízy ešte len v piatok začal, 45-ročný Honzík Novotný to má už dávno za sebou. Nevestu si hľadal ešte v roku 2006. Mladému nástupcovi tak môže odovzdať mnoho skúseností a rád, čo sa určite dialo aj počas galavečera Let’s Dance.

Hlavná hviezda novej šou Ruža pre nevestu zverejnila na Instagrame spoločný záber s Honzíkom a sledovateľom položila otázku, či sa podobajú. To síce až tak posúdiť nevieme, ale treba uznať, že pri zábere si prídu na svoje ako milovníčky mladšieho, tak aj staršieho mäska. 😁 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Televízia Markíza, Instagram/tomas_tarr