Hollywoodsky miláčik žien Ryan Gosling je známy tým, že si svoje súkromie úzkostlivo stráži. Na verejnosti sa ukazuje len sporadicky, a keď ho už objektív fotoaparátu zachytí, tvár mu zakrývajú slnečné okuliare či šiltovka. Pri poskytovaní interview nerád rozprával o sebe, svoju pozornosť radšej vždy obrátil na „lásku svojho života“.

A tou nie je nik iný ako jeho milovaný psík George. Ryan si vzal miešanca teriéra z útulku a bol jeho najlepším priateľom dlhých šestnásť rokov. Robil mu spoločníka nielen doma, brával ho so sebou na pľac, na dovolenky, dokonca aj do televíznych šou. Zaľúbila sa do neho aj Goslingova partnerka Eva Mendes, ktorá zdieľala fotky domáceho miláčika na sociálnych sieťach. Aj keď sa hollywoodskej dvojici narodili dve dcérky, štvornohý chlpáč zostal stále milujúcim členom ich hollywoodskej rodiny. Minulý rok v decembri však reportéri odfotografovali Goslinga ako drží na rukách svojho verného kamaráta cestou na veterinárnu kliniku v Los Angeles. Zo „zvieracej nemocnice“ však vyšiel len s Evou Mendes – bez Georga.

Ryan Gosling sa po dlhej dobe ukázal na verejnosti pri propagácii jeho nového filmu „Blade Runner 2049“, kde mu na krku visela psia známka s menom George, áno, presne tá, ktorú nosil jeho milovaný psí chlpáč. Ako poctu svojmu vernému priateľovi ju nikdy nedáva dole. Keď mu v roku 2013 reportér povedal, že je viditeľné, akú radosť má zo svojho štvornohého kamaráta Ryan odpovedal: „George je najväčšou láskou môjho života“. A Ryan Gosling to zrejme myslel vážne. Dojímavé a krásne.

Ryan Gosling a George v Jimmy Fallon Late Night Show

Retiazku so známkou štvornohého kamaráta nezvesil ani pri prezentácii filmu „Blade Runner 2049“ v Berlíne

Zdroj: daylimail.co.uk | Foto: Youtube, Instagram, Twitter, ilikewallpaper.net