Majú tak veľkodušné srdcia! Na účte milióny, no neboja sa ich obetovať na šťastie druhých. Reč je o držiteľovi Oscara a Zlatého Glóbusu Georgeovi Clooneym a jeho krásnej manželke Amal. Práve oni sa totiž rozhodli pomôcť tým, ktorí to skutočne potrebujú a pre lepší život bezbranných psov venovali priam neuveriteľnú sumu peňazí!

Len nedávno spoločnosť Camp Cocker Rescue zverejnila na Facebooku informáciu, že budúci rodičia George Clooney s manželkou Amal darovali kalifornskej organizácii na záchranu zvierat neuveriteľných 10 000 dolárov! Združenie sa tak môže spokojne starať o 9 bezbranných chlpáčov a zabezpečiť im život vo veľkej zadnej záhrade.

Ochranári psíkov sú za svoju dotáciu nesmierne vďační a celej udalosti a dobročinnosti hviezdneho páru nemohli uveriť. Spočiatku nechceli ani len prezradiť, kto im pomohol, no nakoniec mlčanie prelomili. Darcovia vyzývajú aj ostatných, aby sa nebáli a útulku taktiež prispeli. V priebehu mesiaca máj by chceli od ľudí vyzbierať rovnakú čiastku, akou bol ich dar. Manželia Clooneyoví, ktorí sa už o mesiac stanú hrdými rodičmi dvojičiek, preukázali finančným darom hrdinský skutok!

George a amal clooney

george a amal clooney

9 šťastných psíkov, ktorým pomôžu peniaze k lepšiemu životu

Zdroj: ETonline | Foto: Instagram | Video: Facebook/Camp Cocker Rescue