Hollywoodska bohyňa, ktorú si vďaka jedinečným americkým komédiám zamilovali diváčky po celom svete, oznámila svoje tretie tehotenstvo! Herečku Kate Hudson (38) ste mali možnosť vidieť vo filmoch „Ako prísť o muža za 10 dní“ či „Tvoj snúbenec, môj milenec“ a v mnohých ďalších ikonických príbehoch, ktoré pobavia každú ženu. Dobrým námetom na večerný trhák by však bol aj jej súkromný život. 

Po dlhšej odmlke na sociálnych sieťach napísala populárna blondínka Kate Hudson, dcéra ikonickej Goldie Hawn, dôvod tejto pauzy. Urobila tak veľavravným videom z párty, kde radostne odhalila nielen zaguľatené bruško v bielych šatách, ale aj pohlavie novoočakávaného člena rodiny, resp. Pre fanúšikov uviedla: „PREKVAPENIE!!! Ak ste sa obávali, prečo som sa neozývala, je to kvôli tomu, že som sa nikdy necítila tak zle! Bol to najhorší trimester zo všetkých mojich detí,“ vyznala sa úprimne.

„Snažili sme sa udržať toto tehotenstvo v tajnosti čo najdlhšie, ale už som to musela vyklopiť! A je to mega ťažké skrývať i oveľa viac vyčerpávajúce než oznámiť to! Moje deti, Danny, ja a celá rodina sme nesmierne nedočkaví! Malé dievčatko je na ceste.“ Kate a jej partner Fujikawa sa prvýkrát stretli, keď mala 23 a čakala synčeka s ex-manželom Chrisom Robinsonom. Po rozvode v roku 2007 stretla frontmana skupiny Muse, Matta Bellamyho a zo vzťahu vzišiel ďalší syn Bingman. Aj ich cesty sa však v roku 2014 rozišli a herečka sa nakoniec dala dokopy s terajším partnerom a dovtedy iba dlhoročným známym Dannym Fujikawom.

Oznámenie radostnej správy:

kate hudson danny fujikawa
Kate Hudson tretie dieta
kate hudson tehotenstvo
kate hudson tri deti

Zdroj: eonline.com | Foto|Video: Instagram