Neuveriteľné! Facebookom aktuálne koluje video, ktoré zachytáva tragickú udalosť v istej slovenskej obci. Na záberoch je vidno, ako vodič zrazil psíka, čo však následne úplne odignoroval.

Pod tragické udalosti, ktoré sa odohrávajú na slovenských cestách, sa, samozrejme, môže podpísať viacero nevinných faktorov, ako nepozornosť či klzká vozovka. Avšak už keď k nejakému incidentu dôjde, vodič by sa mal k svojmu skutku postaviť so všetkou zodpovednosťou. To sa ale nedá povedať o nasledujúcom prípade.

,,Niekto u nás zrazil psíka a tu je dôkaz, aký debil to bol, psíka som vzala na veterinu, no, žiaľ, musel byť uspatý. A teba, čo si to spravil, si nájdem, to mi ver,“ stojí v popise videa, ktoré sa aktuálne šíri sociálnymi sieťami. Pohľad naň je naozaj veľmi smutný, pričom v nejednej z vás bude vrieť rovnaká zlosť ako u väčšiny komentujúcich tento krátky záznam, zachytený zrejme obecnou kamerou.

Video už stihlo za dva dni zdieľať viac ako 5000 ľudí, čím dali jasne najavo svoj nesúhlas a odpor voči tomu, ako sa vodič k nevinnému zvieratku zachoval.

Video si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Facebook/Baba Ventura | Foto: Facebook/Baba Ventura, depositphotos.com (psík – ilustračná foto)