Po dlhšej odmlke sa uplynulú nedeľu vrátila na televízne obrazovky TV JOJ úspešná relácia V siedmom nebi na čele s moderátorom Vilom Rozborilom, ktorá Slovensku predstavila tri srdce trhajúce príbehy. Inak tomu nebude ani v ďalšej časti, kedy bude podaná pomocná ruka aj chlapčekovi Dominikovi.

Začalo to nevinnými bolesťami a skončilo amputovanou nožičkou. Dominik sa narodil ako zdravé dieťatko, ktoré bolo veselé a hravé až do momentu, ako ho nezačala pobolievať noha. Jeho mamina Andrea sa, samozrejme, vybrala za lekármi, tí však jeho problémom neprepisovali väčší význam a tvrdili, že sú psychického pôvodu. Rana prišla po návšteve ortopéda.

V siedmom nebi

Doktori nakoniec zistili, že 7-ročný Dominik má onkologické ochorenie a jeho nožičku musia odrezať. „Povedal som si, že keď je to pre moje zdravie, tak dobre. Aby som ďalej žil, museli to urobiť,“ prezradil Vilovi dnes už 10-ročný stotočný bojovník, ktorého rok po amputácii postretlo ďalšie nešťastie – metastázy na oboch stranách pľúc. Kvôli zdravotným problémom tak chlapec musí neustále navštevovať bratislavské Kramáre.

Mamina Andrea to vôbec nemá ľahké. Vzhľadom na to, že nemá dostatok peňazí na kúpu auta, so svojím chorým synom na vozíčku cestuje mhd. Aj preto sa snažila požiadať o pomoc štát. Úrady jej však príspevok neschválili.. „Na auto nám neprispeli, lebo vraj vie sa dostať na zastávku MHD a prepraviť sa,“ vyjadrila sa Andrea na adresu nepochopiteľného vyjadrenia úradov. Dominikovi a jeho rodine sa ale našťastie rozhodol pomôcť jojkársky program V siedmom nebi. Ako to nakoniec dopadne, uvidíme už v nedeľu večer.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

V siedmom nebi

Zdroj: Joj.sk | Foto: Joj.sk