To je hnus! Poviete si, keď si prečítate smutný príbeh nevinnej fenky plemena lhasa apso. Jej budúci pánko ju totiž nechutne znásilnil, pričom dôvod vás šokuje rovnako ako tento ohavný čin.

Malá rozkošná fenka menom Estrella skončila v kaluži krvi po tom, čo si na nej vybil zlosť a zároveň zvrhlé chúťky snúbenec jej majiteľky Fidel Lopez. 51-ročnému mužovi sa totiž nepáčilo, že mu jeho nastávajúca nereaguje na správy a telefonáty.

Chlapík z amerického Portlandu sa preto rozhodol, že sa svojej milej pomstí prostredníctvom jej milovaného psíka. Ako prezradil britskému denníku The Sun, fenku si vraj vzal do postele, kde ju znásilnil. Tento krutý čin však krásnemu a nevinnému stvoreniu spravil natoľko vážne zranenia, až ho musel veterinár utratiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Z niekoľkohodinového boja s bolesťami psíka vyslobodila jeho majiteľka, ktorá ho našla celého zakrvaveného. Následne o svojom snúbencovi prezradila, že už niekoľkokrát predtým sa odhaľoval pred cudzími psami a mal v obľube videá, v ktorých ich niekto týral.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: YouTube, dogwallpapers.net