Oteckovia sú po dvojmečanej odmlke späť a my tak môžeme každý deň s napätím sledovať príbehy hlavných hrdinov – Tomáša, Alexa, Marek a Vlada. Hoci každého z nich lomcujú starosti so ženami, obľúbený tatušo sa dopustil niečoho, o čom sám ani nevedel.

Ešte v prvej sérii všetko nasvedčovalo tomu, že sa veterinár Tomáš (Marek Fašiang) dá dokopy s učiteľkou materskej škôlky Lindou (Mary Bartološ). Napriek tomu, že spolu preskákali rôzne vzťahové zvraty, ich cesty nespojilo ani Lindine „Nie“ pri sobáši s Jarom (Marián Mitaš). Ako sa totiž po dvoch mesiach ukázalo, po boku otca malej Julky stojí iná žena – Maťa (Sarah Arató).

Krásna milovníčka zvierat sa ale akosi u Tomáša udomácnila, čo si nestihol všimnúť ani sám „tatušo“. Oči mu otvoril až jeho kamarát Alex (Braňo Deák), ktorý mu prostredníctvom stávky vysvetlil, že Maťa uňho býva, keďže sa po dome nachádza nie málo jej vecí. Fešný doktorko tak prehral basu piva, pričom pri tomto zistení ho namiesto radosti prepadol strach a zúfalstvo. Čo myslíte, ako sa Tomi vysporiada s novou členkou rodiny?

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram