Aj vy patríte medzi tie šťastné, ktoré poslal priateľ k vode? Cítite sa osamelá, bezmocná, neatraktívna a úplne zbytočná? Toto je čas, aby ste prestali smútiť a začali konať. Máme pre vás jednoduché riešenie.

Poznáte appky Tinder a Badoo? Ak nie, zoznámte sa. Obe aplikácie sú spôsobom, ako sa spojiť s novými zaujímavými ľuďmi. Ako nadviazať nové vzťahy, z ktorých môže vzniknúť priateľstvo na celé veky alebo plnohodnotný vzťah. Neotáľajte a klikajte!

TINDER

Je to také jednoduché. Prihlasuje sa cez Facebook a logicky tu nájdete len tie fotky, ktoré už niekto dal na svoj fejsbúkový profil. Ak sa vám niekto páči (v našom prípade je to muž), potiahnite prstom doprava, kedy mu dáte srdiečko. V opačnom prípade zvoľte ľavú stranu a označíte tak ,,X“. Keď sa zároveň niekomu páčite aj vy, je to spojenie! Tu sa to celé začína. Chatujte so spojením alebo urobte fotku a zdieľajte túto momentku so všetkými svojimi spojeniami súčasne. Tinder je novým spôsobom ako sa prejaviť a byť tak v kontakte so svojimi priateľmi.

1

BADOO

Táto vychytávka vám ukáže ľudí z vášho okolia ako aj ľudí, s ktorými ste sa v reálnom živote minuli. Či už sedíte v autobuse, niekde na káve alebo sa zabávate na párty, vďaka tejto aplikácií budete mať vždy prehľad o tom, kto sa práve nachádza vo vašej blízkosti.

Ako to vlastne celé funguje?

  • v aplikácií si pozriete profily ľudí
  • nájdete tých, s ktorými ste sa v reálnom živote minuli
  • začnete rozhovor

Verte či nie, možno sa tam nachádza váš vysnívaný princ. Stačí ho len osloviť, resp. ukázať mu, že sa vám páči, že je pre vás zaujímavý. Nikdy neviete, kde žije váš budúci partner. Skúste to ešte dnes. Je to jednoduché ako facka! Nainštalujem a ťahám prstom doprava alebo doľava, dávam srdiečko za sympatiu alebo X-ko ako vyslovenie nezáujmu.

2

Tak na čo ešte čakáte, milé dámy? Hor sa do hľadania toho pravého 🙂