Daniela Nízlová opäť prekvitá láskou. Po futbalistovi Stanislavovi Lobotkovi, od ktorého sa speváčka odsťahovala na jeseň roku 2021, si jej srdce získal talentovaný herec a študent medicíny Victor Ibara.

Krásna Twiinska rozchod s oteckom dcérky Lindy neznášala ľahko. ,,Mňa to zaskočilo tiež… Bolí to a nateraz sa necítim nijako k tejto téme vyjadrovať,“ zneli jej prvé slová po krachu dvojročného vzťahu so Stanom Lobotkom.

Zlomené srdce sa časom zacelilo a teraz je opäť naplnené láskou. Daniela Nízlová počas víkendu priznala vzťah s hercom, ktorý je Slovákom známy najmä ako lekár Gabriel z markizáckeho seriálu Druhá šanca. Ten však ešte nedávno tvoril pár s inou ženou a dokonca sa s ňou v polovici marca objavil aj na Let’s Dance.

Spojila ich šou Let’s Dance

Práve počas tanečnej šou mala prebehnúť iskra aj medzi novými zaľúbencami slovenského šoubiznisu. „Daniela a Viktor sa dali dokopy vďaka Let’s Dance. Ani jednému pritom nenapadlo, že by sa dali dokopy prostredníctvom tanečnej šou a práve takto,“ vyjadril sa pre Nový Čas zdroj z okolia dvojice, ktorý odhalil, že sa holúbkovia majú stretávať päť týždňov. „Schádzajú sa najmä cez víkendy. Victor sa v týždni učí, keďže študuje medicínu. Majú sa veľmi radi,“ prezradil zdroj.

daniela nizlova

Daniela a Victor ale nie sú prvým párom, ktorý spojil úspešný projekt. Aj minulý rok si súťažiaca, herečka Kristína Svarinská v Let’s Dance našla lásku a dokonca si taktiež padla do oka so zajačikom. Kým Kiku a Petra Altofa alias Expl0iteda delil 7-ročný vekový rozdiel, u speváčky a vypadnutého tanečníka je to takmer 11 rokov. Veríme však, že u nich to o niekoľko mesiacov rozchodom neskončí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/danielatwiins, tvmarkizaofficial