Heribanovci len nedávno šokovali verejnosť informáciou, že ich takmer 40-ročné manželstvo je v troskách. Ešte však ani neprebehol rozvod a moderátorka bola pristihnutá v spoločnosti neznámeho muža.

Alena Heribanová (62) a Jozef Heriban (64) tvorili desaťročia stabilný manželský pár, a o to viac ostali všetci šokovaní, keď sa prevalila informácia o ich nečakanom rozvode. Manželia sa ale podľa vlastných slov na ukončení vzťahu dohodli a naďalej ostávajú priateľmi. Moderátorka sa k celej záležitosti odmietala vyjadriť, no spisovateľ prezradil, že za koncom stoja ich osobné problémy, ktoré nedokázali dlhodobo vyriešiť. Viac sa však k citlivej téme odmietli rozhovoriť. Nový Čas ale pristihol moderátorku v spoločnosti neznámeho muža, ktorý sa k nej v piatok pripojil potom, čo vyšla z budovy Slovenského inštitútu.

Keďže sa Alena Heribanová kvôli svojej práci zdržuje viac-menej vo Viedni, inak tomu nebolo ani v piatok poobede, keď opustila svoju prácu. Fotografovi Nového Času sa však podarilo zaznamenať fotku, na ktorej sa k moderátorke pripojil neznámy muž, ktorý ju čakal za rohom a ďalej pokračovali v ceste spoločne. Na otázku, kto je nový záhadný muž so šedinami, však odpovedala vyhýbavo so slovami, že má veľmi veľa pracovných povinností a stretnutí, takže si absolútne nepamätá, o koho v spomínaný deň išlo. Ktovie, či časom nezmení názor?

Heribanovci sa po takmer 40 rokoch manželstva rozvádzajú

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, YouTube