Kto by nepoznal sestry Halliwellové? Neohroziteľnú Prue, Piper, Phoebe a nakoniec aj najmladšiu Paige, ktoré sa zapísali do pamäte každého, kto s nimi aspoň chvíľu prežíval boj proti Zdroju zla. Hoci už pribudla vždy krásnym čarodejniciam nejaká tá mimická vráska, žiaden elixír mladosti si miešať nemusia. Stále totiž vyzerajú úžasne.

Čarodejnice sa začali natáčať a vysielať v roku 1998, čo je neuveriteľných 18 rokov od prvej klapky. Seriál trval osem rokov a herečky počas neho ,,rástli“ do krásy. Dnes už majú všetky štyri po 40-ke, no zdá sa, že popri mnohých povinnostiach zastavili čas. Aj napriek nevydareným vzťahom, manželstvám, popri deťoch či ťažkej chorobe, stále sú šik.

Najstaršiu sestru Prue si zahrala Shannen Doherty, ktorú mnohí poznajú skôr ako Brendu z Beverly Hills 902 10. V seriáli čarovala tri roky, a keď ju tvorcovia po jej neprispôsobivom správaní vyhodili, tragicky ,,zahynula“ rukou démona. Momentálne statočne bojuje s rakovinou prsníka. Aj napriek tejto chorobe vyzerá skvele a v boji ju podporuje aj jej manžel, fotograf Kurt Iswarienko.

7

Prostredná sestra Piper, ktorá neskôr prevzala úlohu najstaršej, bola stvárnená Shanneninou najlepšou kamarátkou Holly Marie Combs. Holly má za sebou dve neúspešné manželstvá a troch krásnych synov. Ako posledný partner herečky sa uvádza Američan Josh Coctail, no či je stále aktuálny Holly nepotvrdila, no ani nevyvrátila. Herečka však pôsobí šťastne, nech je realita akákoľvek.

6

Alyssa Milano, ktorá hrala Phoebe, pôsobila zo začiatku seriálu ako pojašená teengerka. Herečka má za sebou jedno nevydarené manželstvo z prelomu rokov 1999 a 2000. V roku 2009 sa znova vydala za Davida Bugliariho, s ktorým má dve deti – syna Mila a dcéru Elizabellu. Alysse, ktorá sa takmer vôbec nezmenila, úloha manželky a mamičky pristane.

Kedysi krásna Paige s dlhými vlasmi sa rokmi zmenila na nepoznanie. Rose Mcgowan vstúpila do deja seriálu v štvrtej sérií, kedy nahradila miesto po mŕtvej Prue. Jej srdce si kedysi získal Marilyn Manson, avšak láska trvala iba 3,5 roka. Posledný vzťah stratenej sestry vyústil do manželstva s umelcom Daveym Detailom, s ktorým sa vo februári rozviedla. Aj napriek chlapčenskému účesu a istej podobe so Sinead O´Connor herečke sympatické vyžarovanie nechýba. Spoznali by ste ju ešte?

9

Foto: Instagram, Pinterest, tvqc.com