Slovenský šoubiznis hlási nevídaný baby boom, aký sme tu už dlho nemali. Do klubu novopečených tehuliek sa zaradila aj obľúbená herečka Anna Jakab Rakovská, ktorá nemenej známemu manželovi Robovi Jakabovi čoskoro porodí prvého potomka. Nakoľko si ale sympatická tmavovláska vychutnáva priazeň vďaka úlohe učiteľky Alice v ostro sledovanom seriáli Oteckovia, naskytá sa logická otázka, či sa sladké tajomstvo prenesie aj do deja rodinného programu.

Hoci bolo natáčanie Oteckov kvôli pandémii nového koronavírusu na istú dobu pozastavené, súkromný život hlavných postáv plynie i mimo kamier. Jedna z hlavných hrdiniek sa dokonca medzičasom stihla pochváliť nádhernou správou o očakávaní dieťatka.

Anna Jakab Rakovská

Anička Rakovská nosí pod srdcom vytúžené bábätko a nachádza sa vo fáze, kedy už bruško viac skrývať nedokáže. Zdá sa teda, že postava veterinára Tomáša po rozchode s krásnou Lindou (Máriou Bartalos) zažije veľmi podobný scenár aj v prípade veľkej lásky Alice – herečkino tehotenstvo totiž scenáristi zaangažovať do príbehu neplánujú.

,,Anička Jakab Rakovská je vo svojom súkromnom živote v radostnom očakávaní dieťaťa. V tom seriálovom živote sa táto skutočnosť nepremietne do deja. Akým spôsobom sa tehotenstvo obľúbenej herečky vyrieši v rámci seriálu, na to si diváci budú musieť počkať až do vysielania nových dielov,” potvrdil Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu TV Markíza.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Oteckovia.markiza