Herečku Karin Haydu (41) veľmi dobre poznáme z televíznych obrazoviek vďaka účinkovaniu v slovenských filmoch aj seriáloch. V hereckých šľapajách už roky kráča aj jej dcéra Vanesska, ktorá krásu aj talent zdedila po mame. Práve ona pred pár dňami oslávila 15-te narodeniny a vďaka veľkolepému prekvapeniu len tak ľahko na svoju oslavu nezabudne! 

Vanessa Haydu sa pred kamerami objavuje už od útleho detstva. Málokto vie, že známe kučeravé dievčatko s veľkým plyšovým mackom z niekdajšej reklamy na telefonického operátora Orange, bola práve dcéra herečky Karin Haydu. Neskôr sa objavila aj v kultovom seriáli Panelák po boku svojej skutočnej maminy, s ktorou má zrejme vynikajúci vzťah.

karin haydu dcera

Odvtedy už prešlo niekoľko rokov a dnes je z Vanessky krásna slečna. Svoje 15-te narodeniny oslávila vo veľkom štýle obklopená luxusom, ktorý by jej mohli všetci závidieť. Karin sa o úžasné zážitky podelila aj na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. K fotkám pridala krásny popisok „Pre ňu všetko,“  ktorý dokonale vystihuje úprimnú lásku k dcére. Dievčatá sa vrhli do osláv, ako sa patrí, pričom nechýbala ani luxusná limuzína, očarujúce outfity či pestré drinky. Dodatočne prajeme Vanesske všetko najlepšie k narodeninám!

karin haydu dcera

karin haydu luxus

Zdroj/Foto: Instagram