Rodinná sága si okamžite získala srdcia divákov. Tí sa každý utorok a štvrtok tešia na nové časti seriálu Dunaj, k vašim službám. Teraz do príbehu pribudnú ďalšie dve postavy, ktoré v deji zamiešajú karty. 

V najnovšej epizóde populárneho projektu sa objaví Petra Polnišová a Martin Mňahončák, ktorí v projekte Dunaj, k vašim službám stvárňujú manželský pár zamestnaný v obchodnom dome v sekcii oddelenie hudby.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Diváci budú určite nadšení, že po dlhšej odmlke na obrazovkách konečne uvidia známu zabávačku. 46-ročná Bratislavčanka totižto už 15 rokov bojuje so zákerným ochorením, ktoré sa jej nedávno po prekonaní koronavírusu zhoršilo. „Mala som hyperfunkciu štítnej žľazy a teraz vlastne aj mám, po covide sa mi to znovu obnovilo. Je to fakt ťažká choroba, nepríjemná,” prezradila Peťa nedávno v podcaste so stand-up komikom Bekimom.

Pravdepodobne pre horší zdravotný stav tmavovláska musela odmietať aj pracovné ponuky. Účasť v markizákom Dunaji však prijala a už dnes večer zažiari v modrožltej televízii.

Zdroj/Foto: markiza.sk, YouTube, Facebook/Dunaj, k vašim službám – TV Markíza