Okolo obľúbeného seriálu Oteckovia sa v posledných dňoch rozpútala búrlivá mediálna diskusia. Populárny projekt totiž prešiel výraznými zmenami, pričom niektorí diváci sa obávajú aj jeho ukončenia. Mladí herci si však z klebiet ťažkú hlavu nerobia a rozhodli sa fanúšikov potešiť originálnym vianočným prianím.

Markizácka snímka si získala obrovskú základňu fanúšikov. Popularita Oteckov je zrejme spôsobená aj faktom, že po boku známych slovenských hercov sa na obrazovkách pravidelne vyskytujú aj rozkošné detské postavy, ktoré sú veselé a energické a pôsobenie v televízii si maximálne užívajú.

oteckovia

Medzi rozkošných detských hercov sa zaradili napríklad aj 7- ročný Maroš Banáš či 7- ročná Izabela Gavorníková. Šikovní rovesníci divákom spestrili predvianočné obdobie a do éteru vypustili skvele nacvičený duet.

Napriek tomu, že ich počas spoločného vystúpenia takmer každú chvíľu niekto vyrušoval – deti si zábavu pokaziť nenechali. Za skvelý výkon si tak len v priebehu pár hodín vyslúžili od nadšených fanúšikov, ktorých toto video chytilo za srdce, tisíce lajkov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Oteckovia | Foto: Instagram/Oteckovia, Streamable