Seriál Oteckovia sa zaradil medzi stálice televízneho vysielania, pričom denne láka k obrazovkám tisíce ľudí. Za jeho úspechom určite stoja aj skvelí herci, ktorí sa poznajú už roky a sú doslova zohratí. Niektorí z nich sa na pľaci stretli i dávno v minulosti, avšak známu herečku by ste na spomienkovom zábere určite nespoznali.

Súčasťou seriálu Oteckovia sú aj fešní herci Janko Koleník a Vlado Kobielský, ktorí sa už spolu objavili napríklad v kedysi mimoriadne populárnom Paneláku či predstavení Cudzia žena a muž pod posteľou, v ňom si zahrali aj s ďalšou kolegyňou z Oteckov.

oteckovia

Práve zo spomínaného predstavenie pochádza záber z roku 2006, ktorým sa na Instagrame pochválila seriálová Lucia Bieliková, a teda herečka Monika Hilmerová. ,,Najobľúbenejšie predstavenie môjho manžela v SND, F.M. Dostojevskij, Cudzia žena a muž pod posteľou. S tými pánmi za mnou sa teraz stretám pred kamerami Oteckov,“ doplnila k fotografii krásna blondínka. Tak čo, už viete, kto je tá pôvabná kočka s červeným rúžom, ktorej po pravici robí spoločnosť Andrea Kiráľová? :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

oteckovia
Monika Hilmerová a Filip Tůma v seriáli Oteckovia
Oteckovia
Vlado Kobielsky, Janko Koleník, Monika Hilmerová a Andrea Kiráľová

Zdroj: Instagram/hilmerovamonika | Foto: Instagram/hilmerovamonika, oteckovia