Prvý historický seriál z markizáckych obrazoviek zažíva úspech. Projekt s názvom Dunaj, k vašim službám sa teší veľkej sledovanosti. Málokto však vie, že natáčanie druhej časti náhle preťalo niečo mimoriadne desivé.

Seriál z prostredia prvého obchodného domu v Bratislave láka divácku pozornosť nielen jedinečným námetom, ale tiež hviezdnym hereckým obsadením. Jedným z režisérom je mladý Peter Hoferica, ktorý odhalil znepokojivé informácie zo zákulisia.

dunaj herečky

12. októbra 2022 stáli herci na pľaci nachádzajúc sa na Svoradovej ulici v Bratislave, kde ich zrazu vyrušili zvuky reálnej streľby. ,,Ten záber bol sám o sebe veľmi dramatický, pretože sa v ňom odváža zakrvavené telo postavy, ktorá skočila zo strechy obchodného domu. A do toho sme nič netušiac paralelne zažili skutočnú tragédiu,“ opísal režisér pre Denník N.

Členovia štábu okamžite zbledli

,,Postupne začali okolo chodiť policajti, po nejakej polhodine pribudol vrtuľník, ktorý nám kazil zvuk, a tak sme opäť rozmýšľali, čo sa deje. Poslali sme dvoch produkčných, aby zistili viac. Samozrejme, prišli naspäť celí bledí s tým, že po Palisádach sa pohybuje strelec a máme si dávať pozor,“ Hoferica priblížil situáciu, z akej behá mráz po chrbte.

Práve v tých okamihoch dochádzalo k obrovskej tragédii v klube Tepláreň, aká Slovákov silno zasiahla. Útok si vyžiadal dve obete a samotní herci spoločne s produkčným tímom všetko počuli na vlastné uši. Po otrasnom zážitku sa teda rozhodli nakrúcanie ďalších záberov prerušiť a vrátili sa do bezpečia svojich domovov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dunaj k vašim službám

Zdroj: Dennikn.sk| Foto: Instagram/Telerano, tvmarkizaofficial