Markizácka novinka Dunaj, k vašim službám Slovákov skutočne očarila. Súčasťou seriálu je aj Jana Majeská, ktorá stvárňuje manželku Janka Koleníka. Viete však, za koho je herečka vydatá v reálnom živote?

Kým nedávno sa objavovala v projekte Druhá šanca ako seriálová manželka Vladimíra Kobielskeho, teraz hviezdi v historickom seriáli Dunaj, k vašim službám. Ani po boku Janka Koleníka sa však Jane Majeskej neušla kladná postava. Sympatická blondínka sa na pľaci premieňa na prísnu Helgu, polovičku nemeckého vojenského pridelenca pod ministerstvom vojny, ktorý má za úlohu na Slovensku zastupovať záujmy Nemecka.

Janka nepatrí k herečkám, ktoré pravidelne okupujú stránky médií. Práve naopak, žije si usporiadaným rodinným životom. Aj to je dôvod, prečo možno mnohí ani netušia, že je manželkou jedného z najpopulárnejších slovenských hercov. Reč je o Marekovi Majeskom, ktorému povedala áno ešte v roku 2008, a to tri roky po tom, ako sa spoznali. Zaľúbená dvojica spolu vychováva dve dcérky – 12-ročnú Emu a 7-ročnú Hanku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/majeskymarek, janamajeska