Sláva so sebou vo väčšine prípadov prináša aj neprajníkov, ktorí závidia, ohovárajú a neustále kritizujú. Ich nemalým množstvom sa rozhodne môže pochváliť i slovenská kráľovná Instagramu Zuzana Plačková. Hlavu smútku z nich však určite nemá, pretože ako nedávno priznala, hejteri jej prinášajú ešte vyššie zárobky.

Niektorí ľudia majú potrebu neustále niečo a niekoho kritizovať. Ideálnym priestorom pre hejterov sú sociálne siete, kde sa môžu do sýtosti vybúriť. Avšak takéto osoby by mali vedieť, že Instagram je len virtuálna realita, ktorá je častokrát úplne odlišná od skutočného života danej osoby.

,,Zatiaľ čo niekto si myslí, že sú to moje prešľapy, tak nie sú. Veľa situácií robím v mojom podaní naschvál a viete prečo?“ prihovorila sa fanúšikom jedna z najsledovanejších, ale zároveň aj najkritizovanejších Sloveniek na Instagrame. Zuzana Plačková svoje často neštandardné správanie vysvetlila tým, že ak ju ľudia hejtujú, tak jej tým len robia reklamu a zároveň prinášajú nových sledovateľov a nové pracovné ponuky. ,,Ďakujem hejterom, že na ich sprostosti zarábam.“

zuzana plackova

Zuzka následne prešla aj ku konkrétnym číslam, ktoré zrejme mnohých poriadne šokujú. Priznala totiž, že za jeden deň zarobila na reklamách 7 500 eur, a to práve vďaka hejterom. ,,Ľúbim vás viac ako kohokoľvek iného,“ odkázala neprajníkom modelka, ktorá podľa svojich slov zarába ako pán.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Plackova Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova