Česká modelka a herečka Agáta Hanychová si z kritických názorov okolia ťažkú hlavu nerobí, dokonca sa bez okolkov verejne vyjadrovala k rozpadu vzťahu s Jakubom Prachařom i jeho údajnej nevere. Len pár mesiacov po oficiálnom ukončení manželstva s moderátorom si užíva šťastie po boku fešáka Adama, pričom na najnovších záberoch udrela fanúšikom do očí jediná vec!

35-ročná brunetka momentálne sama vychováva dve maloleté deti, z ktorých to mladšie si odniesla práve z manželstva s obľúbeným českým zabávačom. Krátko po rozchode sa prezentovala s ďalším priateľom, no aktuálne po jej boku stojí iný potetovaný umelec.

agata hanychova priatel

Zamilovaná kráska tentokrát tvrdí, že konečne našla tú pravú spriaznenú dušu. Možno však ani sama netušila, koľko otáznikov vyvolá najnovšou fotografiou s odhaleným bruškom, nápadne pripomínajúcim tehotenské krivky.

Ohlasy od priaznivcov na seba dlho čakať nenechali

,,Gratulujem k tehotenstvu,“ znela jedna z reakcií. ,,Tak toto je krásne, ukážkové tehotenské bruško!“ pridala sa ďalšia komentujúca. Poniektorým ale vŕtalo v hlave, či by sa čerstvo rozvedená a rozídená dvojnásobná mamina skutočne dala na splodenie ďalšieho potomka po pár mesačnej známosti.

Je pravdou, že Agáta sa venuje pravidelnému cvičeniu a chudnutiu, podobné bruško preto môže byť napríklad výsledkom pretrvávajúcej diastázy po pôrode. Keďže ale modelka na žiadne dotazy verejne nereagovala, vylúčené nie je ani prípadné tehotenstvo s čerstvou polovičkou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Agatahanychova | Foto: Instagram/Agatahanychova, Raiteradam