Definitívny rozpad manželstva dlhoročného moderátora Jakuba Prachařa a jeho niekdajšej lásky Agáty Hanychovej je už istou záležitosťou. Po pretrvávajúcich sporoch, kedy dochádzalo k obvineniam z nevery a následnému nájdeniu novej známosti zo strany porotcu šou Česko Slovensko má Talent, českej modelke ostáva jediné – zaistiť deťom pokojný priebeh komplikovaných udalostí.

Na odlúčenie partnerov vždy najviac doplácajú tí nevinní, pre ktorých sú obidvaja rodičia rovnocennými milovanými osobami. Po tom, ako sa Jakub zo spoločnej domácnosti od stále úradujúcej manželky i dvoch potomkov odsťahoval, pričom útechu našiel v náručí inej krásky, jeho miesto do určitej miery zastúpil ďalší muž.

Agáta Hanychová

Rozvádzajúca sa modelka sa uchýlila k rozhodnutiu, aké síce v našich končinách príliš bežné nie je, no pre domácnosť v takomto štádiu nezhôd by mohlo byť ideálnym riešením. ,,Keď deti nie sú s ockom, tak tým, že šom si najala opatrovateľa, je v ich prítomnosti zachovaný mužský element,“ objasnila Agáta, ktorá pánskeho pomocníka pri starostlivosti o ratolesti považuje za neobvyklú, avšak výbornú voľbu.

,,Deti sa s Jakubom, samozrejme, stretávajú. Ale ten priestor, keď tam otec nie je, vyplňuje iný mužský prvok,“ takto modelka vníma situáciu, kedy jej v domácnosti vypomáha cudzí chlap. Tmavovláska, ktorá v tejto chvíli na žiadny vzťah nemá náladu, je presvedčená o tom, že syn i dcéra potrebujú mužský vzor, aký im momentálne dodáva nielen otec, ale najnovšie aj neznámy opatrovateľ.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

agata pracharova

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/jakub_prachar, agatahanychova