Nečakaný rozchod modelky Agáty Hanychovej a moderátora Jakuba Prachařa na jar tohto roku otriasol celým českým i slovenským šoubiznisom. Hoci sa po pár týždňoch zdalo, že dvojica vážnu manželskú krízu ustála, nie je tomu tak. Nielen veselý zabávač randí s inou kráskou, ale i brunetka zrejme zalovila do neznámych vôd…

Presne v deň výročia svadby sa Agáta rozhodla partnerovi zanechať poriadne netradičný odkaz – česká kráska odhalila problémy vo vzťahu a dokonca Jakuba obvinila z nevery s kolegyňou Dianou Mórovou.

česko slovensko má talent

Porotca šou Česko Slovensko má Talent dlho nezaháľal. Krátko po prevalení zarážajúcich informácií si zbalil kufre a opustil spoločnú domácnosť, kde žil s manželkou a dvomi malými deťmi. Známy fešák bol prednedávnom dokonca pristihnutý po boku modelky Denisy Dvořákovej a všetkým bolo hneď jasné, že nejde len o kamarátku.

Hoci sa Hanychová tvárila, že novinky v živote jej oficiálneho manžela ju zlomili, pravdepodobne sa veľmi rýchlo otriasla. Tmavovláska sa totiž na sociálnej sieti pochválila záhadnou fotografiou, kde si užíva jazdu v aute po boku neznámeho muža.

agáta hanychová jakub prachař

Možno by na tom nič zvláštne nebolo, keby ju tajomný pán nehladil za stehno, k čomu sebavedomá kočka zároveň pripojila i veľavravné srdiečko. Všetko teda nasvedčuje tomu, že manželia Prachařovci sú už definitívnou minulosťou, keďže obaja zjavne nachádzajú šťastie v náručí nových objavov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/agatahanychova | Foto: Instagram/agatahanychova, Jakub_prachar