Človek si platí zdravotné poistenie, no keď sa dostane do situácie, kedy ho skolia problémy, pomoc štátu je na zaplakanie. Kým včera sme vám priniesli príbeh pani Anky, ktorá od narodenia bojuje s chorobu motýlích krídel, avšak od štátu nedostáva ani cent, teraz tu máme niečo z iného súdka.

Ak ste sa niekedy ocitli na „pobyte“ v nemocnici, zrejme ste za pár dní zhodili viac ako pri najvychýrenejších redukčných diétach. To, čo sa tam totiž podáva na tanier, sa buď nedá jesť, alebo je toho žalostne málo. Najčastejšie však ide o kombináciu oboch týchto prípadov.

Malá nemocničná ukážka večerného meníčka sa objavila aj na Facebooku.  ,,Takáto večera je v našej nemocnici!!!! S týmto má byť dospelý človek od 17 do rána do 8, kým zas dostane dajaký humusss!!! Pani ministerka, dajte to svojmu decku zjesť, hlavne, že vy ste si dvíhali platy, ste už vážne taky je*nutí, úplne, že nemáte chrbtovú kosť, všetci v tej našej vláde!!!! Hanba!!!!“ takto znie odkaz pri fotografii, na ktorej sa nachádza jeden plátok chleba a jeden plátok salámy. Aby sme ale nezabudli, samozrejme, si chlebík pacienti môžu potrieť aj masielkom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Slová slovenskej pacientky spolu s jej snímkou zazdieľalo viac ako 11 tisíc ľudí, čo svedčí o obrovskej nespokojnosti občanov so zdravotnou starostlivosťou v našom štáte. Tak čo, nemyslíte si aj vy, že je hanba a výsmech, aby sme v nemocniciach dostávali takéto chody? Ak máte podobnú skúsenosť, podeľte sa s nami o ňu v komentároch na Facebooku.

Zdroj/Foto: Facebook/Tatiana H., depositphotos.com