Dievčatká už akosi od malička snívajú, že stretnú princa na bielom koni, ktorý im zabezpečí kráľovský život. Martine Hamšíkovej sa to podarilo. Vďaka manželovej futbalovej kariére môže mať doslova všetko, na čo si zmyslí.

Martinka Hamšíková je šťastná žena. Po svojom boku má totiž nielen milujúceho manžela, s ktorým vychováva dvoch synov Christiana a Lucasa a dcérku Melissu, ale aj partnera s mega tučným bankovým kontom.

Marek Hamsik

Marek Hamšík patrí jednoznačne k najúspešnejším slovenským športovcom, ktorý je za svoje kvality aj adekvátne ohodnotený. Banskobystričan si však zrejme opäť o niečo prilepší, keďže ho čaká prestup z talianskeho Neapolu do čínskeho klubu Dalian Yifang FC. My vás ale nebudeme zaťažovať žiadnymi športovými záležitosťami, pretože to vás asi i tak zaujímať nebude, takže prejdime radšej k číslam.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Svetoznámeho Slováka čaká v ďalekej Číne trojročná zmluva, pričom za každý rok dostane 9 miliónov eur. To z Mareka spraví najlepšie plateného slovenského športovca s denným príjmom 25 tisíc eur. Len pre porovnanie – druhým najlepším je Peter Sagan s ročným platom 6 miliónov eur. Ruku na srdce, nezávidíte pôvabnej Martinke trošilliinku? :-D

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/marek_hamsik_17_official