Meno Martina Jakubca sa v poslednej dobe skloňuje zo všetkých strán. Po tom, ako sa ostro ohradil voči očakávaniu dieťaťa Jasminy Alagič a Patrika Vrbovského, neštítil sa ani ďalšieho odvážneho kroku. Po vzore Rytmusa a Marpa totiž aj on sám zverejnil prekvapivú výzvu do boja, na ktorú sa napokon chytil bývalý účastník Farmy 10 Filip Hakl. A čo na to Jakubec?

Spevák prostredníctvom sociálnej siete vypustil do éteru bizarnú výzvu na boxerský súboj v ringu, za ktorú si neváhal vypýtať mastnú sumu peňazí. Ktokoľvek, kto má nazvyš presne 400 tisíc eur, by tak mohol Jakubcovi v priamom prenose uštedriť zopár dobre mierených rán. Na lákavú návnadu sa chytil sympatický exfarmár Filip, ktorý je synom dobre známej Moniky Haklovej.

Filip Hakl

Práve sebavedomá blondínka by mala byť príčinou sporov medzi Martinom Jakubcom a mladým Haklom. Extravagantný ženáč sa mal totiž v minulosti do Moniky ostro navážať, čo prudko urazilo hlavne jej syna. Ten preto zrejme teraz zatúžil po sladkej pomste – nádejného poslanca verejne vyzýva na nekompromisný súboj.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Jakubec

Asi by sme sa mnohí veľmi čudovali, keby na to ten najpovolanejší okamžite nezareagoval. Jakubec tak len pred pár hodinami poskytol poriadne tvrdú odpoveď, prostredníctvom ktorej sa prihovára nielen odvážnemu Filipovi, ale aj ostatným záujemcom o exkluzívny zápas.

Samozrejme, že takýto paraziti potrebujú zaujať, potrebujú prezentovať svoje chabé schátralé existencie na niekom, ako som ja, kto je v kurze. Čiže odpoveď pre exfarmára Krakla je, že ak má pripravených 400 tisíc EUR, jeho výzvu príjmem a zúčastním sa. To platí pre každého jedného, kto sa chce so mnou stretnúť v ringu. Inak je pre mňa nepodstatný,“ uviedol vo svojom ráznom prejave. Všetci tak už horíme zvedavosťou, či sa niekto voči Martinovi skutočne postaví.

Martin Jakubec

Zdroj: Facebook/MartinJakubec | Foto: Facebook/MartinJakubec, Instagram/Filiphakl