Dalo sa to čakať? Podľa exmanžela Zuzany Haasovej Martina Kostku a jeho priateľky Petry Plačkovej rozhodne. Martinova súčasná partnerka prednedávnom dokonca zverejnila informácie o fyzickom aj psychickom terore, o ktorý sa herečka pri rozvodovom pekle svojmu ex postarala, pričom Haasová jej za tento počin nepriamo pohrozila žalobou. To, čo však umelkyňa zanechala po odchode v dome, prekročilo všetky hranice.

Kedysi vyzerali ako harmonický pár, ktorý spolu prekonal aj tie najhoršie časy – tejto ilúzii malo po desiatich rokoch definitívne odzvoniť. Martin Kostka sa pre časopis Šarm vyjadril, že za koniec manželstva rozhodne nemôžu dve Zuzanine tehotenstvá s nešťastným koncom, ale dlhodobé problémy, ktoré vo vzťahu mali. To však nič nemení na tom, že chcel situáciu vyriešiť v pokoji a rozísť sa v dobrom. Toto prianie sa mu ale ani zďaleka nenaplnilo…

Zuzana Haasová predtým a potom
Na fotkách večne usmiata Zuzana si po rozvode prešla poriadnou zmenou. Jej viditeľná časť spočívala vo farbe vlasov.

Pravda o odchode z domu

Podľa prvotných informácií dvojica stavala dom, v ktorom bývala, spoločne, pričom Zuzana, ktorá doň investovala mnoho peňazí, z neho napokon musela postupne odísť bez vyrovnania. Nehnuteľnosť totiž bola napísaná len na Martina. On sám však tieto fámy vyvracia. Tvrdí, že dom začal stavať predtým, než sa zoznámili a herečka navyše obdržala majetkové vyrovnanie vo výške 30.000 eur. Dostala tiež chatu na Myjave, ktorú pár vlastnil spoločne. Napriek tomu sa zdá, že takýto koniec bez pomsty jej nestačil. Aby na ňu exmanžel s novou priateľkou náhodou nezabudli, Zuzana sa po svojom odchode rozhodla v dome zanechať poriadnu spúšť.

Zuzana Haasová smiech
Baví sa? Zdemolovaný dom, čo po sebe zanechala, na to vyzeral.

Zmiznuté lustre, dvere aj akváriové rybičky

Haasová si pobrala nielen svoje veci, ale aj manželove – a to vrátane bicykla. Zvyšok poriadne dramaticky rozmlátila a rozhádzala, o čom svedčia fotografie, ktoré teraz Martin  zverejnil. Predtým, než začala so sťahovaním, prezieravo vypla kamery, čo dom monitorovali. A kalamita mohla začať.

Zuzana Haasová dračica
Herečka sa rada prezentuje ako zlačíko, no občas neváha nafotiť aj takéto fotky v štýle „som mrcha“.

„To, čo som však našiel po príchode z práce, ma šokovalo. Bolo to ako po výbuchu,“ posťažoval sa Martin Kostka. Okrem jeho vecí a, pravdaže, jej vecí, chýbali lustre, ktoré povytrhávala zo stropu, elektrické káble a dokonca štvore dvere. Presná polovica. Zuzana si zrejme povedala, že keď sa idú deliť, tak to vezme doslova a z akvária odstránila polku rybičiek. Akoby to nestačilo, po zvyšnom nábytku, stenách a podlahe rozliala červené víno a sladké nápoje. To už bolo podľa jej bývalého manžela poriadne cez čiaru. Rozhodol sa tak na ňu podať trestné oznámenie.

„Zbohom“ v štýle kráľovnej drámy

„Stiahnem to len vtedy, keď mi vráti aspoň konferenčný stolík a tých štvoro dverí, ktoré som dal na mieru robiť stolárovi. Ostatné zdemolované veci si dávam do poriadku sám. Čiže maľujem, strhávam tapety, opravujem diery, čo tam násilne nechali, a taktiež aj povytrhávané káble zo stien. Vznikla mi škoda v sume sedemtisíc eur,“ povedal zúfalý Kostka Šarmu na margo jeho žaloby na bývalú manželku.

Martin má všetkého po krk a je mu ľúto, ako to celé dopadlo. Bol však pripravený na to, že rozvod nebude prechádzka ružovou záhradou. Sám povedal, že konštruktívna dohoda s druhou stranou nebola v tomto prípade možná. S herečkou viac nie je v kontakte a ani o to nestojí. Chce len čím skôr doriešiť právne záležitosti a na túto mimoriadne zložitú kapitolu života viac nemyslieť.

Martin Kostka a Petra Plačková
Martin Kostka s priateľkou Petrou Plačkovou. Po jeho rozvode ich čakajú ťažké časy – budú musieť začať odznova a nemiesto vianočných darčekov nakupovať základné veci ako riady a príbory…

„Pravda je taká, že začínam úplne odznova a namiesto vianočných nákupov ma čakajú nákupy riadov, príborov a doplnkov do domu, pretože mi tam nezostalo naozaj nič. Iba neporiadok, dva hrnčeky a plastový príbor,“ dodal Martin. A Zuzana, aby zlovestné dielo dokončila, mu nechala v dome ešte niečo, čo mu ale na nálade určite nepridalo – vulgárny nápis na zrkadle v kúpeľni.

Všetky fotografie zdemolovaného domu si môžete pozrieť >>> TU <<<!

Zdroj: Sarm.pluska.sk | Foto: Facebook/Martin Kostka, ZuzanaHaasovaOfficial