Hana Gregorová (65) si po bleskovom rozchode s Ondřejom Koptíkom (34) prechádza doslova peklom. Odkedy sa na jeho profile na sociálnej sieti začali objavovať intímne fotky, básničky a verejné prepieranie súkromných záležitostí, má byť na tom vážená herečka veľmi zle.

Za posledné týždne Koptíkových verejných útokov sa herečka príliš neukazuje v spoločnosti a zúčastňuje sa len nevyhnutných podujatí, na ktorých nesmie chýbať, a ktoré sa väčšinou týkajú len divadla. Naposledy dokonca zrušila na poslednú chvíľu aj svoju účasť v talkshow, ktorá sa mala konať v Bratislave.

Jej právnička sa teraz rozhodla prehovoriť a prezradila, ako na tom herečka je, hoci sa z jej viet nedá vyčítať nič dobré. Podľa jej slov už mala herečka svoj vzťah so zajačikom poriadne trpko oľutovať, a zároveň ho vyzvala, aby prestal so špinením Haninho mena. Gregorová znáša situáciu len veľmi ťažko a celé vyčíňanie bývalého partnera jej má ubližovať v divadle aj súkromí natoľko, že je na konci so silami: „Podpísalo sa to na zdravotnom stave mojej klientky, či už na fyzickom alebo duševnom,“ dodáva pre Blesk. Len pred pár hodinami sa však prevalila informácia o tom, že herečke má byť oporou ďalší veľmi mladý muž, ktorý je zároveň Koptíkov bývalý kamarát. Žeby niečo chystala?

Gregorovú majú Koptíkové útoky ničiť fyzicky aj psychicky

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook, YouTube