Od smrti legendárneho hudobníka Karla Gotta uplynul viac ako rok, no poniektoré informácie z jeho súkromného života ostávajú naďalej zahalené rúškom tajomstva. Najnovšie prenikla na povrch šokujúca informácia o tom, že uznávaný maestro skrýval pred verejnosťou malého syna, o ktorom teraz prehovorila jeho najstaršia dcéra Dominika!

V publikácii od Dominiky Gottovej sa zjavila nečakaná správa o dlho utajovanom potomkovi zosnulého českého slávika, ktorý mal byť splodený už počas manželstva s Ivanou. V prípade dokázania pravdivosti zarážajúcich tvrdení by sa tak jednalo o piate dieťa a zároveň jediného syna Karla Gotta.

Karel Gott dcéry

47-ročná blondínka, ktorá sa mala nedávno pokúsiť v zahraničí o samovraždu, vraj za preposlanie mimoriadne citlivých údajov médiám zhrabla približne 200 eur. Podľa portálu Expres.cz vedela o mladšom bratovi približne rok, no vyrukovala s tým až teraz.

Matkou maloletého chlapca má byť česká podnikateľka a režisérka Alice Kovácsová, ktorej meno bolo so slávnym spevákom spájané už dávno. Dlho sa pošepkávalo o možnom romániku medzi dvojicou, z ktorého údajne vzišiel spoločný syn. 54-ročná matka sa nedávno odsťahovala s chlapcom menom Hugo na Kanárske ostrovy, kde sa zdržiavajú mimo objektívov fotoaparátov a pozornosti médií.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Alice Kovacsova syn

Zdroj: Expres.cz | Foto: Instagram/Officialkarelgott, Alicekovacsova