Najobľúbenejší párik v rade tínedžerov sa uplynulú sobotu vybral na svadbu, na ktorú sa poriadne vyparádil. Gogo a Lucka spolu dokonale ladili, avšak pri pohľade na YouTuberkine šaty sa mnohým núka otázka – zvolila vhodnú farbu?

Kráľ slovenského Instagramu absolvoval v sobotu spolu so svojou priateľkou svadbu. Zatiaľ to nebola ich vlastná, no LucyPug výberom šiat nevestu tak trochu pripomínala. Lucka sa totiž nahodila do bielych čipkovaných šatočiek.

Prepískla to?

Hovorí sa, že biele šaty by mala mať na svadbe len nevesta. Od každá ďalšej dámy, ktorá si na svadobnú udalosť zvolí rovnaký odtieň outfitu, sa tento krok vníma ako nemiestny. Luckine faux pas si po zverejnení „svadobnej“ fotky všimlo i množstvo fanúšikov, ktorí sa taktiež zamýšľali nad tým, či sú takéto šaty v poriadku. „Biela sa na svadbu nenosí. Či už z rešpektu voči neveste (jej deň, jej biela farba) alebo z úcty k tradíciám (bielu nosili len družičky nevesty, ktoré s ňou stáli pri oltári, aby zmiatli „zlých duchov“ – odtiaľ ten zvyk),“ znie jeden z mnohých komentárov pri zábere. Niektorí fanúšikovia si však myslia, že šaty LucyPug vôbec nevyzerali ako svadobné a Lucka sa žiadneho trapasu nedopustila. Čo si o jej voľbe outfitu myslíte vy?

Zdroj/Foto: Instagram