Tiež patríte medzi ženy, ktoré nedokážu začať deň bez kávy, fungovať bez kávy alebo kávičkujú so svojimi kamarátkami vo svojej obývačke či podniku? Odteraz môžete mať svoj obľúbený nápoj vždy a všade so sebou!

Určite je vám známy príbeh o vzniku kávy. V 13. storočí sa pásli kozy so svojim pastierom a keď našli ker plný červených bobúľ, jednoducho ich všetky zjedli. Keď odrazu začali behať a skákať ako šialené, pastiera napadlo skúsiť bobule uvariť. Týmto spôsobom vznikol nápoj, ktorý zmenil náš každý deň.

Na oslavu ,,všech kozinek“ vznikla spoločnosť GOAT STORY, ktorá tento príbeh pretvorila do unikátneho pohára na kávu v tvare kozie rohu. Váš nápoj si môžete vypiť do poslednej kvapky v objeme 0,33 l alebo 0,47 l. Jeho výnimočnosť tkvie v tom, že obsahuje dva popruhy, vďaka ktorým ho môžete nosiť na zápästí, štýlovo cez rameno alebo si ho jednoducho pripnúť na tašku či kabelku. Čo to znamená? Konečne voľné ruky a napriek tomu skvelá, voňavá a teplá káva minimálne 2 hodiny pri vás, kdekoľvek na cestách! Za zmienku určite stojí aj skutočnosť, že po odstránení snímateľného úchytu môžete pohár využiť aj ako stojan pre Goat Mug.

GoatMugMediaPack5

Výnimočný hrnček je navyše vyrobený zo 100% ekologických materiálov, môžete ho recyklovať a je vhodný aj do umývačiek riadov. Tak čo, budete aj vy na svojich cestách či v práci štýlová so svojou kávovou kozou? 🙂

GoatMugMediaPack10

GoatMugMediaPack13Zdroj: GOAT STORY