Pracháčov Geissenovcov rozhodne nie je nutné predstavovať. Kto by nepoznal vždy upravenú Carmen, ktorá má kaderníka v každej zemi a uštipačného Roberta, ktorý je v domnienke, že mu patrí svet. No zdá sa, že honoráre z natáčania ich vlastnej reality šou im už nestačia. Na televíznych obrazovkách sa teraz pokúsia zaujať novým projektom.

Fanúšikov potešila správa o ďalšej sérií reality šou Geissenovci, ktorá už niekoľko týždňov ohlasovala svoj koniec. Manželia nakoniec zrejme zmenili názor a nové časti sa začnú vysielať v nemeckej televízií RTL 2 už 23. októbra. Diváci však boli o to viac prekvapení, keď sa dozvedeli o pripravovanej relácií, kde mali opäť zahviezdiť nemeckí milionári. Rodinka bude totiž súťažiť o peniaze!

Tentokrát pôjde o súťažnú šou, v ktorej budú reality hviezdy súperiť s inou milionárskou rodinou v rôznych hrách. A výhra je skutočne lákavá, keďže v jednej relácii je pre víťazov pripravených 20 000 eur! Nový projekt sa začne natáčať už v novembri a začiatkom roka 2018 sa bude vysielať na stanici RTL.

Zdroj: dwdl.de | Foto: Facebook, Instagram