Hovorí sa, že dieťa je ten najvzácnejší dar, aký môže človek dostať. Preto väčšine ľudí sa pri tom, čo spravila Carrie Songer Kelly, zastaví rozum. Napriek tomu, že sa v jednej pesničke spieva, že sa dámy nemajú biť, túto mrchu by sme dobili tak, že by si zo zeme zbierala zuby.

Američanku Carrie Songer Kelly očividne vzrušujú deti. Už teraz vám prišlo zle? Tak v tejto chvíli sa poriadne nadýchnite, táto mrcha totiž znásilňovala svoju 8-ročnú dcéru a všetko si to ešte aj nahrávala na mobil. Tu to však ani zďaleka nekončí. Úchylná matka, ktorej zrejme chýba v hlave nielen jedno koliesko, následne seba a malé dievčatko predávala na internete za sumu 100 dolárov, čo je v prepočte asi 85 eur.

Dievča, našťastie, zachránila polícia, a to vďaka 44-ročnému chlapíkovi, ktorému Sue, ako si zvrhlá žena hovorí, dcéru ponúkala. Ten to ale okamžite nahlásil mužom zákona. Polícia tak na deviantku nastražila pascu a cez účet spomínaného pána pokračovala v konverzácii, prostredníctvom ktorej vyplávalo na povrch, že v minulosti zneužívala aj iné deti. Po tom, ako polícia Carrie zatkla, v telefóne jej našla množstvo perverzných videí s maloletými.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Twitter