V dnešnej dobe sme zvyknutí, že sa na nás z každej strany valí samá dokonalosť. Inak na tom nie sú ani printové magazíny, v ktorých nachádzame vyretušované krásky. Avšak aj tu by mala platiť nejaká hranica. Pri slovenskej herečke Diane Mórovej sa ju, žiaľ, jednému nemenovanému dámskemu plátku dodržať určite nepodarilo. Blondínka na jeho titulke vyzerá ako iná žena!

Samozrejme, každý chce na verejnosti pôsobiť čo najlepšie a najatraktívnejšie. Týka sa to najmä nás žien. Ale aj pri skrášľovaní by sme si mali zachovať istú dávku prirodzenosti. Slovenská herečka Diana Mórová vyzerá napriek svojmu veku stále skvelo. 48 rokov by jej tipol len málokto, preto sme rovnako ako väčšina žien nepochopili, prečo blondínku grafici nemenovného slovenského magazínu vyretušovali až do nepoznania.

Toto už fakt prehnali

Októbrová titulka časopisu s porotkyńou Československo má talent si tak od čitateliek zlízla poriadnu kritiku. „Keby ste nenapísali, že je to Diana Mórová, tak neviem! Uuuplne ste ju zmenili, a myslím, že jej to skôr uškodilo,“ napísala Marcela. K jej názoru sa pridalo nespočetne veľa dám. „Presne…vôbec sa ju nedá spoznať.. hľadala som normálne napísané, kto to je,“ reagovala Lenka. „No fuj, to už čo je, to to keby že nenapíše, myslím, že ani nato neprídem, že je to Diana,“ s hnevom okomentovala snímku Veronika. A čo si o Dianinej fotke myslíte vy – spoznali by ste ju?

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook, YouTube