Na Farme sa odohrala ďalšia súťaž o individuálnu imunitu. Návštevníci schátraného statku to tentokrát nemali vôbec jednoduché, pretože si pre nich kompetentní pripravili poriadne nechutné prekvapenie. Celebrity-necelebrity, ak chceli vyhrať, museli zjesť potraviny, ako napríklad býčie žľazy či dokonca červíky.

Zatiaľ čo niektorí vzdali túto úlohu hneď pri prvom tanieriku, bojovníci ako Martin Šmahel, Dominik Porubský či Tatiana Brunayová sa do tejto „farmárskej delikatesy“ pustili bez akýchkoľvek zábran. Štáb im pritom nachystal i kýble ako prvú pomoc v prípade, že by im z daného jedla prišlo nevoľno.

Ani jeden z nich však túto „nádobu prvej pomoci“ nepotreboval. To sa ale nedá povedať o moderátorke Eve Kramerovej, ktorá svoj obed v žalúdku takmer neudržala, čo zachytili i prítomné kamery. Na záberoch nižšie si tak môžete pozrieť trapas, aký Evelyn rozhodne nečakala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Keď dáš farmárom hru o imunitu a jediný človek, ktorý to nezvládne, si ty,“ blondínka sa pobavila na vlastnú adresu, čím si u nás vyslúžila poriadny palec hore. Niet sa čomu čudovať, pri takomto pohľade by prišlo zle zrejme každej žene, no nie, milé dámy?

 Video: Streamable.com, Instagram/Evelyn | Foto: Instagram/Evelyn, Farma, Facebook/Farma