Keď sa bijú dve dievčatá, zaiste zbystrí pozornosť nejedno mužské oko, veď kto by sa nepozrel na hriešne šelmičky, bijúc sa za ,,svoje presvedčenie“? No ak sa poriadne rozvášni taká ryšavka Barbora Švidraňová a ešte k tomu v blate, tak sa, veru, treba mať na pozore!

Barboru Švidraňovú poznáme ako očarujúcu červenovlasú herečku a speváčku, ktorá si vie získať mužskú pozornosť v jedinej sekunde. Okrem hereckej kariéry má však kráska sľubne rozbehnutú aj tú hudobnú a so svojou skupinu Basie Frank Band sa jej darí pomerne dobre. Barbora si však divákov dlhé roky získavala hlavne šibalskou postavou v seriáli Panelák či účasťou v mimoriadne populárnej šou Tvoja tvár znie povedome. Najnovšie sa však umelkyňa predviedla v šou Pevnosť Boyard, a to poriadne divoko!

Moderátori relácie ju totiž poslali do disciplíny, kde musela zdolať mohutnú ženu, s ktorou boj nebola rozhodne žiadna malina: ,,Nečakala som, že ma to takto fyzicky dostane. Mala som strašné nervy na tú ženu, presne vedela, čo robí a veľmi ma frustrovalo, že som sa cez ňu nevedela dostať,“ uviedla herečka pre TVNoviny.sk. Nuž, trúfli by ste si na také sústo aj vy? :O

Barbora Švidraňová

Barbora Švidraňová v Pevnosti Boyard

Fotky Barbory Švidraňovej v blate si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj/Foto: tvnoviny.sk, Instagram