V jojkárskej šou Dom snov sa sympatickému páru z Bratislavy podarilo vyhrať krásnu nehnuteľnosť so záhradou. O hoci Kristína a Milan v októbri získali kľúče od svojho domova, stále v ňom nebývajú. Ako je to možné?

Vilo Rozboril minulý rok na televíznych obrazovkách moderoval reláciu Dom snov, kde v rôznych súťažiach bojovali o nové bývanie zamilované dvojice. Vo finálovej disciplíne s pohármi vyhrali Kika s Milanom a stali sa tak víťazmi vlastného domčeka. Od nakrúcania šou však ubehlo niekoľko mesiacov a manželia si svoju výhru stále neužívajú.

dom snov

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako sa teraz ukázalo, majiteľom budovy je režisér Peter Ňunez s manželkou Oľgou. To ale nie je dôvodom, prečo sa mladý pár ešte nepresťahoval.

„Vo Veľkom Grobe sme čakali na vodovodnú prípojku, lebo bola veľmi náročná. Bola to aj veľmi zložitá stavba. Vodovodnú prípojku spravili asi pred tromi týždňami, takže potom budeme môcť dom skolaudovať. V okamihu, keď ho skolaudujeme, z firmy ho prepíšeme na majiteľa, na výhercov,“ prezradil pre Plusku vedúci televízneho projektu.

dom snov

Zdroj/Foto: pluska.sk, Facebook/Dom snov