Populárna šou Let’s Dance je vnímaná nielen ako tanečná súťaž, ale aj prestížna spoločenská udalosť, ktorá každú nedeľu privedie do Incheby množstvo celebritných tvárí. Na piate kolo sa prišli pozrieť aj zaľúbenci známi zo seriálu Dunaj, k vašim službám.

Viacerí diváci obľúbeného projektu Dunaj, k vašim službám možno nevedia, že vychádzajúca hviezda Jakub Jablonský, ktorý stvárňuje židovského chlapca Dávida, má na pľaci aj svoju lásku. Kým pred kamerami je zamilovaný do Petry Dubayovej alias Evy, v súkromí tvorí pár s klaviristku Martou Gruberovou, a teda herečkou Kristínou Spáčovou.

Mladá dvojica si spolu v nedeľu večer zašla na Let’s Dance, kde prekvapila netradičným outfitom. Kráska sa na rozdiel od väčšiny hostiek objavila v nohavicovom kostýme pastelovo modrej farby, pričom jej priateľ vsadil karty na univerzálnu čiernu. Aj Jakub však prekvapil, a to nelen netypickým strihom saka s krátkym rukávom či bielymi korálkami na krku, ale najmä extravagantnými nechtami. Tie úplne ladili s farbou kompletu jeho polovičky. Pozrite sa, ako to hercom pristalo!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/kristinaspac, tvmarkizaofficial