Predpokladáme, že každá z vás si pamätá na svoje šťastné a bezstarostné detstvo. Detstvo, v ktorom bol jediným problémom fakt, že vám praskla vaša obľúbená lopta, respektíve, že ste nevideli najnovšiu časť Pokémona. Detstvo, v ktorom ste nedisponovali smartfónmi, no predsa ste boli šťastné. Detstvo, ktoré už dnešná generácia nepozná…

A teraz vážne. Spomeniete si na to, aký bol svet krásny, keď nebol každý zahľadený do displejov svojich smartfónov, keď mladí ľudia netrávili svoje popoludnie pri hraní videohier, ale na ihriskách? Spomeniete si na to, kedy nebolo ničím výnimočným, ak ste sa stretli so svojimi priateľmi a vybrali ste sa na školské ihrisko? Spomeniete si na to, keď ste s rovesníkmi komunikovali ústne a nie prostredníctvom Facebooku?

Nepochybujeme, že sa všetci zhodneme na tom, že to boli časy krásne. Našťastie, šikovná fotografka Niki Boon sa nám takéto časy rozhodla opäť priblížiť, aspoň prostredníctvom jej prekrásnych záberov. Dosť bolo slov, prezrite si snímky a zaspomínajte si na svoje detstvo.

Zdroj: Boredpanda.com | Foto: Boredpanda.com