To, že Aziatky nevyzerajú takmer nikdy na svoj skutočný vek je už dávno známe, no pri pohľade na túto ženu vám doslova padne sánka. Japonskej modelke Rise Hirako by ste podľa fotografií určite tipovali najviac 20 rokov, no skutočnosť je niekde úplne inde! 

Správna starostlivosť, dostatok vody a zdravá životospráva sú trápne opakovanými postupmi na to, aby sme aj vo vyššom veku vyzerali stále dokonale. Ak sa k tomu pripojí pár chirurgických úprav, môžete dokonca vyzerať bezchybne ako niektoré hviezdičky v Hollywoode. Aziatky však majú v rukáve ešte jedno eso, a to sa volá genetika.

 

Tou sa môže pýšiť aj táto japonská modelka, ktorá sa výborne zabáva na všetkých článkoch, ktoré o nej v poslednom období napísali bulvárne denníky. Tie ju označili za teenagerku, zázrak prírody či vkusne odvedenú prácu plastických chirurgov, no pozor! Risa Hirako má neuveriteľných štyridsaťpäť rokov! Pri pohľade na jej telo a tvár by sme jej tipovali maximálne dvadsaťpäť, no ona tvrdí, že v ich krajine to nie je nič neobvyklé a každá žena tam po štyridsiatke vyzerá ako ona. Neuveriteľné!

 

 

 

 

 

Zdroj: Instagram