Na Farme svitá na lepšie časy. Súťažiaci sa konečne dočkali a po týždňoch strávených na opustenom statku ich mohli prísť konečne navštíviť tí najbližší. Ako prvá sa tohto radostného momentu dočkala Renáta Greschner, pričom za ňou zavítali dve krásne dcéry a jeden syn.

Renáta sa počas priebehu celej súťaže netajila tým, že je na svoje tri deti patrične hrdá. Ostrieľaná farmárka však zatajila to, že jej dcéra Lea nie je žiadnym neznámym dievčatkom. Na pohľad nevinná tmavovláska je totiž úspešnejšia, než by ste si možno mysleli.

Lea Matušková je známou slovenskou fitneskou, pričom našu krajinu reprezentuje vo svete so zlatými medaijlami na krku. Dvojnásobná majsterka Českej republiky a vicemajsterka Európy sa tak môže pýšiť precíznymi oceneniami, i keď to nemala vždy jednoduché.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Renátina dcéra totiž v mladosti trpela obezitou. Svojou šokujúcou premenou sa mladá kráska netají a na sociálnej sieti motivuje ostatných ľudí k tomu, aby sa nebáli život zmeniť k lepšiemu. Tak čo, spoznali by ste Leu na nižšie uvedených záberoch?

Leine odvážnejšie fotky si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram/Farma, Renáta Greschner, Lea Matušková