Tatiana Brunayová patrí medzi najvýraznejších účinkujúcich v desiatej jubilejnej sérií Farmy. Vo vidieckej reality šou sa zblížila hneď s dvomi protihráčmi – Michaelou Štefánikovou a Petrom Harezníkom, s ktorými tvorila silnú trojicu do momentu, keď si ju známy model Martin Šmahel zobral do prvého zmiešaného duelu. 

Televízia pred pár týždňami oficiálne potvrdila ukončenie natáčania vidieckej reality šou. Znamená to, že súťažiaci sú už dávno doma, a tak sme sa do priestorov natáčania rozhodli vybrať na vlastnú päsť, avšak na naše prekvapenie to tam len zívalo prázdnotou. Zábery si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Táňa opustila Farmu v dueli so Šmahelom

Rovnako ako územie, kde sa Farma odohrávala, šokovala svojim výzorom i kontroverzná Táňa. Ex-farmárka sa totiž tesne po odvysielaní duelu pochválila zábermi, kde ju môžeme vidieť po boku vyradených súperov Silvie Šuvadovej, Ibiho Maigu a ďalších.

Musíme uznať, že na fotografiách z auta, kde je v spoločnosti Mišky a Lívie, by sme tmavovlasú farmárku z Topoľčian takmer nespoznali. Jej večne strapaté kučeravé vlasy sa zmenili na rovné a takisto osviežila svoju vizáž pekným make-upom. Wau, priznávame, že vyzerá ako úplne iná žena a je z nej poriadna kočka!

Takto vyzerala Táňa na stretnutí farmárov

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: YouTube, Instagram/Tatiana Brunayová, Facebook/ Farma