Rodinný seriál Oteckovia sa zaradil medzi najsledovanejšie markizácke programy. Divákov očarilo nielen hviezdne herecké obsadenie, ale aj vtipné spracovanie každodenných situácií, ktoré sú ako vystrihnuté z bežnej reality rodičov. Niektorí herci však zažívajú rodičovské povinnosti aj doma v súkromí.

Jednému z hlavných hrdinov úspešného seriálu sa presne 7. októbra narodil synček. Chlapček dostal nápadité meno Krištof a rodičia sa ním pochválili takmer okamžite. Jeho otcom nie je nik iný ako populárny slovenský herec Vlado Kobielsky, ktorý v Oteckoch stvárňuje postavu Mareka. Pyšný tato sa síce s dieťatkom vyfotil už krátko po narodení, no vtedy jeho tváričku pred fanúšikmi ešte skrýval.

vlado kobielsky

Trojnásobný tatko sa však rozhodol, že sa milovaným Krištofkom pochváli verejne prostredníctvom sociálnej siete, pričom tentokrát už odhalil viac. Na svojom profile tak včera zverejnil nádhernú fotografiu, na ktorej dieťatko spokojne spinká v spoločnosti obľúbeného plyšáka. Fotka si v priebehu jediného dňa vyslúžila už viac než 10 tisíc lajkov a milé lichôtky na adresu chlapčeka stále pribúdajú.

vlado kobielsky kristof

Zdroj/Foto: Instagram/VladoKobielsky