Pri pohľade na populárneho herca Jána Koleníka sa nejednej žene podlamujú kolená. Sympaťák už dlhodobo hviezdi v mnohých slovenských seriáloch, pričom z jojkárskeho Paneláku či ZOO zavítal aj do markizáckych Oteckov. Najnovšie sa ale tiež stane súčasťou nového projektu, na ktorý sa už diváci poriadne tešia.

S nástupom Nového roka pripravuje obľúbená modro-žltá televízia hneď niekoľko zaujímavostí. Asi najsledovanejšími projektami sa stane tretia séria Oteckov, pričom v zozname najväčších lákadiel sa ocitla aj úplná novinka s humorným charakterom. Na obrazovkách sa totiž objaví nový seriál s názvom Autoškola, ktorý má byť náhradou za populárnych Susedov.

autoskola

Na oficiálnom profile televízie Markíza sa pred pár hodinami objavil netradičný príspevok, ktorého hlavným hrdinom nie je nik iný ako spomínaný idol žien Janko Koleník. Na tejto fotke by ste ho však možno ani nespoznali – kvôli natáčaniu komediálnej novinky sa fešný herec zmenil na nepoznanie.

Vždy perfektne upravený vzhľad Janko vymenil za ufúľanú tvár s drsňáckou briadkou. Úsmev vám ale určite vyčarí jeho telo ozdobené originálnymi tetovačkami. Herec z Oteckov sa takto verejnosti predstaví ako väzeň Pali v avizovanom seriáli Autoškola – televízia už poskytla i prvú exkluzívnu ukážku zo zákulisia. Zdá sa tak, že v januári sa máme skutočne na čo tešiť. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jan koleník

Zdroj: Instagram/Tvmarkizaofficial | Foto: Instagram/Tvmarkizaofficial, jan_kolenik