Čo fotka, to jedna krása! Odkedy sa stal raper Kali otcom, jeho Instagram je pohltený samými rozkošnými zábermi hudobníkovej malej princezničky Nelky, pričom ten najnovší vám opäť raz vyčaruje úsmev na tvári!

Deň po sviatku zaľúbených sa stali raper Kali a jeho priateľka Alica rodičmi svojej prvej ratolesti. Dievčatko, ktoré dostalo meno Nela, sa tak už vyše mesiace teší nielen obrovskej láske od najbližších, ale aj veľkej popularite na sociálnych sieťach.

Kali

Porotca aktuálne prebiehajúcej speváckej šou The Voice sa popri nemalým pracovným povinnostiam snaží so svojím pokladom tráviť čo najviac času. O krásne momenty plné radosti a šťastia, či už to bol Nelkin príchod na svet, kočíkovanie, kŕmenie alebo jeden z prvých úsmevov, sa však raper rád delí aj s fanúšikmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Najnovšie modrooký Bratislavčan zverejnil snímku, na ktorej sa uprene a zamilovane pozerá na svoju sladko spinkajúcu bábiku, pričom z neho vyžaruje obrovský kus otcovskej lásky a spokojnosti, čo sú pocity, aké zrejme poznajú len rodičia. ,,Spoločné rána,“ napísal Kali ku krásnej fotografii.

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic